WEBSTRÁNKY

Realizácie

 

Link: http://rigasoap.sk

rigasoap01

 

 Link: http://zyq.sk

zyq

 

 Link: http://zlate-ruky.sk

zlate-ruky-1

Ako tvoríme Vašu web prezentáciu

Je veľmi dôležité ako funguje a pôsobí Vaša web stránka, často krát zákazník nadobúda obraz celej firmy. My tvoríme web prezentácie využívajúce jednoduchosť a funkcionalitu s prepracovanou logikou usporiadania informácii. Dôraz kladieme na grafické spracovanie stránky v prípade požiadavky klienta.
Dôležitou súčasťou zdravej komunikácie je naštudovanie si základne princípy internetu a, čo to vlastne odnáša prevádzkovať web stránku.
Ďalšou veľmi dôležitou časťou pre tvorbu web stránky je mať pripravene texty a obrázky. Často krát stoji tvorba webu práve na týchto veciach. S našich skúsenosti tvorby web stránky (od roku 2008) a grafickými skúsenosťami (od roku 2000) v nasledujúcich riadkoch opíšeme rady, ktorými je dobre sa riadiť.
- Prvý kontakt s klientom, ktorý ma záujem o naše služby venujeme osobnej komunikácii a zistenia koncepcie daného web projektu. Mame niekoľkoročné skúsenosti s komunikáciou v pedagogickej oblasti.
- Zistíme predstavu o web stránke a priradíme k nej nástroje, ktoré sú k tomu potrebné.
- Dôležitou súčasťou projektu je, či klient chce sám aktualizovať web stránku a podľa toho zvolíme postup práce.
- Web stránku vytvárame v operačnom systéme Linux – UBUNTU, pre bezpečnosť projektu.
- Grafické návrhy vytvarame v programoch ako su Photoshop, Flash, CorelDRAW

 

Podrobný popis systému v ktorom pracujeme

Internetové riešenie web prezentácie v systéme JOOMLA je jednou z najlepších možných riešení v súčasnosti. JOOMLA je CMS softwear (redakčný systém), ktorý je šírený pod licenciou GPL. CMS znamená voľným prekladom „systém správy obsahov“, kde po zaškolení, ktokoľvek môže upravovať obsah web stránky. Pre systém sa neustále vyvíjajú nove zabezpečenia v podobe aktualizácii, ktorú aplikujeme na Vaše stránky. Taktiež sa vyvíjajú najrôznejšie rozšírenia v podobe komponentov a modulov.
Redakčný systém Joomla umožňuje po prihlásení sa do administračného grafického prostredia upravovať stránku v pohodlí svojho domova. Úprava obsahov sa podoba, ktorémukoľvek textovému editoru, ktorý poznáte, takže si to nevyžaduje programátorské znalosti.

Joomla Logo Vert Color1